KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14204540

nr 1420 4540

marin, Signerad N Doren. Olja på duk, 60x90, yttermått inklusive ram: 69x100 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

250 kr

måndag 27 september 2021
kl 18:24:28